logo

Київ(067) 761-30-17

    За каменем до Італії – це нова послуга на ринку декоративного каменю України, яку пропонує компанія Galliardo. Маючи своє постійне представництво у місті Верона, ми пропонуємо Вам здійснити свою мрію – поїздку на кар’єри, де і добувають той самий заповітний камінь, що Ви мріяли мати у себе вдома. Відвідати ексклюзивні підприємства світу по обробці і видобутку натурального каменю. І, нарешті, обрати саме той колір і структуру каменю, яку Ви собі уявляли. Ми підтримуємо великий асортимент каменю на складі в Києві, щоб догодити

найвибагливішому клієнту. Але повірте нам, це всього лиш крапля у морі, порівнюючи з тим, що Ви можете побачити на складах наших партерів в Італії.

    Якщо Ви вже маєте проект і бажання здійснити його, завітайте до нашого офісу і ми обговоримо та сплануємо всі деталі Вашої поїздки за каменем в Італію. Для нас достатньо буде лише наявність у Вас закордонного паспорту та декількох вільних днів для поїздки. Оформлення візи, замовлення авіаквитків, зустріч в аеропорту , розміщення в готелі та поїздка на кар’єри – це все наші клопоти.

Маючи постійний офіс в Італії та кваліфікованих спеціалістів, Вам не треба підлаштовуватися під нас. В будь-який день тижня, в будь-який час Вас зустрінуть і бездоганно виконають поставлену Вами задачу! При обсязі замовлення більш ніж 200 м2 каменю всі затрати по Вашій поїздці бере на себе компанія Galliardo.

    Скористайтеся нашою послугою « За каменем до Італії» і це змінить Ваше уявлення про натуральний камінь та про все, що з ним пов’язано.Заказать этот камень