logo

Київ(067) 761-30-17

Вироби з оніксу, мармуру, граніту. Продаж слябів

   Компанія Galliardo була заснована в невеликому місті на півночі Італії в 2009 році. Це місто являється законодавцем моди у світі каменеобробки та у всьому, що пов’язано з натуральним каменем. Тут проходять наймасштабніші у світі виставки натурального каменю, а також обладнання, що пов’язане з його обробкою. Це місто відоме всьому світу , як місце, де відбулася найтрагічніша історія кохання всіх часів та народів , яку описав у своєму шедеврі «Ромео та Джульєтта» Вільям Шекспір! Напевно Ви вже здогадалися, про яке місто йде мова?! Так, вірно – це Верона!
   Всі найвідоміші каменеобробні підприємства знаходяться саме тут. Уже не одне століття поспіль вони дивують увесь світ новими кольорами та структурами каменю, що завозиться з усіх куточків світу і обробляється на новітньому обладнанні, використовуючи при цьому досягнення останніх технологій для його виробництва.
   Компанія Galliardo має своє постійне представництво в місті Верона, саме тому може запропонувати Вам не лише найкращий камінь на складі в Києві, але і можливість Вам самостійно приїхати до Італії, де Вас зустрінуть і проведуть на найкращі заводи-виробники каменю. На цих складах будь-яка Ваша забаганка буде здаватися закономірністю. Більш детально з цією пропозицією Ви можете ознайомитися в розділі «За каменем до Італії».
    Починаючи з 2011 року Компанія Galliardo відкрила своє постійне представництво і в Україні.
   Звертаючись до компанії Galliardo, ви обираєте надійного партнера, який відбере і привезе для Вас в найкоротші терміни камінь з будь-якої країни світу. Більш ніж 10-річний досвід роботи на ринку каменю дозволяє нам впевнено виконувати проекти будь-якого рівня складності, з урахуванням всіх особливостей та побажань замовника.
   Спеціалісти компанії Galliardo допоможуть Вам спроектувати дизайнерське рішення для будь-якого типу приміщення, починаючи з вітальні й закінчуючи ванною кімнатою.
   Синонім слова Galliardo, у перекладі з італійської мови – сильний, доблесний, чесний. Саме таким є колектив нашої компанії. Завітайте до нас і переконайтеся в цьому!

   Мармур

   Слово "мармур " ( лат. marmor , від грец. Marmaros ) в перекладі означає кам'яна брила чи блискучий камінь. Мармур являє собою кристалічну гірську породу, яка утворилася в результаті перекристалізації доломіту та вапняку. Ще з античних часів мармур використовується, як конструкційний та облицювальний архітектурний матеріал. У порівнянні з іншими видами натурального каменю, мармур відрізняється багатством забарвлень і візерунків. Мармур піддається поліруванню, за допомогою якого виявляється його тональне різноманіття та краса однорідної, плямистої або шаруватої структури .

   Різноманітність виробів з мармуру вражає уяву

   Найчастіше мармур використовується в інтер'єрах. Його багата кольорова гамма дозволяє підібрати камінь будь-якого відтінку, а м'які тони будуть імпонувати домашньому дизайну. Якщо Ви бажаєте зберегти зовнішній вигляд мармурових виробів на довгі роки, то рекомендується використовувати мармур всередині приміщень, а рідше для зовнішнього облицювання. Вироби з мармуру мають розкішний, шикарний і благородний вигляд. Сходи з мармуру, мармурові підлоги, плити з мармуру, мармурові підвіконня, стільниці, мармурові панно, каміни, вази , - це всього лише частина виробів, які користуються найбільшою популярністю.

   Мармурові сходи - прикраса для вашого будинку

   Вироби з мармуру різноманітні й привабливі. Особливою популярністю користуються сходи з мармуру. Жодні інші сходи не виглядають так розкішно і красиво, як мармурові. Подібні вироби гідні королівських палаців. Вони можуть вдало доповнювати інші елементи ваших апартаментів і додадуть їм розкішного вигляду. З точки зору довговічності, мармурові сходи є практично вічними. Виглядають вони дуже благородно. Багата гамма кольорів і відтінків дозволяє підібрати потрібний камінь, який ідеально підходить Вашому інтер'єру.

   Відмінна прикраса для Ваших вікон - мармурові підвіконня

   Досить часто в елітних заміських будинках використовуються мармурові підвіконня. Такі підвіконня мають високу міцність. Мармурове підвіконня може бути встановлений на місце свого попередника - підвіконня з дерева або пластику, без особливих зусиль. Вибір кольору такого виробу обмежується лише Вашою фантазією.

   Стільниці з мармуру та граніту - прикраса для Вашої кухні та їдальні

   Мармурова стільниця - ще один виріб з мармуру , який часто зустрічається в елітних будинках. Як правило, стільниця з мармуру це більш декоративна прикраса вашої кухні, ніж практична. Мармур легко реагує на кислі компоненти, що містяться в їжі, й можуть утворити на ньому важкі для виведення плями. Забута на стільниці з мармуру скибочка лимона просто «з'їсть» полірування , а пролита кава , сік або масло, залишать на поверхні плями, позбутися яких буде досить складно. Звичайно, сучасні засоби для догляду за натуральним каменем здатні захистити мармур від цих та інших неприємностей. Обробивши стільницю засобом зі спеціальним складом, Ви зможете захистити її від води, масла, кислот і т.п. Але потрібно пам’ятати, що процедура нанесення таких засобів повинна повторюватися регулярно.

   З іншого боку, м'якість мармуру обмежує використання металевих предметів (наприклад, ножів) при роботі на кухонній стільниці. Хоча естетичні властивості мармуру привабливі для його використання на кухні, ми все ж рекомендуємо, для виготовлення кухонних топів або барних стійок, використовувати граніт чи кварцит. Різноманіття кольорів граніту та кварциту не менш широке ніж мармуру, а їх практичність змусить Вас забути, про проблеми з плямами або подряпинами на Вашій кухні. Граніт не вбирає рідину, так що навіть розлитий келих вина , кави чи лимонної кислоти не вплине ніяким чином на Вашу стільницю. Кварцит в свою чергу має досить міцну структуру, що навіть при використанні ножів або інших ріжучих приладів прямо на стільниці Ви ніяк не ризикуєте її пошкодити. Компанія Galliardo, для Вашої стільниці або барної стійки, рекомендує використовувати граніт або кварцит.

   Завітайте до нашого складу, і Ви знайдете для себе камінь, що буде Вам до душі.